Máte dotaz na námi nabízené služby? Rádi Vám na cokoli odpovíme.

Diskuse

Elen Vašíčková

Dobrý den ještě jsem se chtěla zeptat jestli to nejsou nějaké starší edice? Protože když se podívám na hlavní stránku bath & body works tak tam ty obaly jsou uplně jiné.

WONET (Administrátor)

Dobrý den paní Vašíčková,

edice se liší od oficiální stránky Bath & Body Works. Jejich produkty jsou určeny pro americký trh, kdežto edice, které jsou na našem eshopu jsou určeny pro evropský trh a blízký východ. Obal se liší, vůně jsou však stejné. 

Edice z USA máme na cestě a měly by dorazit v polovině prosince, pokud máte vážný zájem o jiné obaly, tak doporučuji počkat :)

WONET.

Elen Vašíčková

Dobrý den, ještě jsem se chtěla zeptat jaká příchuť je nejlepší?(winter candy apple, vanilla bean noel a nebo twisted peppermint)

WONET (Administrátor)

Záleží na individuálních preferencích. Vanilla Bean Noel je sladká vanilková vůně, Winter Candy Apple je šťavnatá, jablíčková vůně a Twisted Peppermint je chladná, mentolová, ale sladká vůně. Všechny jsou však povedené a originální :)

WONET.

Ela

Dobrý den co by jste mi doporučili? Winter candy apple, vanilla bean noel a nebo twisted peppermint?

Elen

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli budete mít samotný sprchový gel z kolekce winter candy apple nebo vanilla bean noel nebo twisted peppermint?

WONET (Administrátor)

Dobrý den paní Elen,

děkujeme za Váš dotaz. 
Tyto sprchové gely budeme mít příští týden v pátek :)
Přeji krásný zbytek víkendu.

S pozdravem,

Monika Lejková

Blanka Janíčková

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, jestli neuvazujete nad naskladnenim sprchoveho gelu TWILIGHT WOODS? Je to moje srdcovka a momentalne ji nikdo nedovazi. Dekuji za odpoved

WONET (Administrátor)

Dobrý den paní Janíčková,

děkujeme za Váš dotaz. Sprchový gel Vám můžeme naskladnit, nicméně vzhledem k současné situaci se zahraničními trhy může dodání trvat dýl. 

Jakmile Vámi požadovaný sprchový gel naskladníme, dáme Vám vědět :)

Přejeme Vám krásný nadcházející týden. 

S pozdravem,

Monika Lejková

wonet.cz

Vše skladem

Zboží odesíláme nejpozději následující den po obdržení objednávky.