Kringle Candle 3-knotová vonná svíčka Boujee kolekce FIERCE & FABULOUS 411 g

650 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22/03/2023
Možnosti doručení

Ať už hledáte novou lásku, nebo pár bot s červenou podrážkou, vždy dostanete, co chcete. Zpříjemněte si hledání tajemnou ostružinou, výrazným muškátovým oříškem a lákavým červeným rybízem.

Detailní informace

Dárky a odměny za objednávky
Dárky a odměny za objednávky
Novinky a aktuální zboží z USA
Novinky a aktuální zboží z USA
Pravidelné slevy a akce
Pravidelné slevy a akce
Rychlé doručení a doprava zdarma
Rychlé doručení a doprava zdarma

Detailní popis produktu

Kolekce vonných svíček Kringle Candle z řady Boujee, s jedinečnými názvy vůní a zábavnými popisky, které evokují sebevědomí a smyslnost. Svíčky se hodí jako skvělý, originální dárek! 

Popis

  • 3-knotová svíčka.
  • 100% vyrobeno v USA.
  • Bude vám dělat radost a vonět až 45 hodin.
  • Jedinečné, autentické vůně nejvyšší kvality. 
  • Vtipné názvy vůní a originální popisky.

Jak zabránit požáru a vážnému zranění:
Před zapálením knot vždy zkraťte na délku zhruba 1/2 cm a zkontrolujte, zda ve voskové části svíčky nejsou malé nečistoty. Nikdy svíčku nepalte více než 4 hodiny v kuse. Svíčku položte na teplu vzdorný povrch a zkontrolujte, jestli na svíčku nedoléhá průvan. Vždy mějte hořící svíčku na dohled a před opuštěním místnosti ji uhaste. Nezapalujte svíčku poblíž věcí, které se mohou vznítit. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nezhasínejte svíčku vodou. Pokud svíčku budete chtít přenést, dotknout se jí, anebo ji znova zapálit, nechte předtím vosk vždy ztvrdnout. 

Balení: 411 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčka 3-knotová
Barva: Černá
Druh produktu: Svíčka
Gramáž: 411 g
Velikost: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ultra voňavé svíčky Kringle Candle spojuje to nejlepší z tradiční i novodobé vize. Svíčky jsou navrženy způsobem, aby ladily s prakticky jakýmkoliv dekorem. Společnost Kringle Candle je pyšná na fakt, že spolupracuje a zaměstnává ty nejlepší parfuméry v oboru, aby pro ně vytvořili originální vůně, které voní nejen nádherně, ale které jdou ruku v ruce s názvem, který svíčka nese. Důraz na kvalitu je kladen hlavně proto, aby svíčky nejen dokonale ladily s interiérem, ale také aby dobře hořely, intenzivně voněly a v neposlední řadě vyzařovaly jasné a čisté světlo.