Powered by Smartsupp

Aktuality

Svíčky v akci a nové vůně

Svíčky v akci a nové vůně

Aktuálně máme úžasnou akci na naše svíčky Bath & Body Works. Za neuvěřitelných 550 Kč si můžete dopřát ty nejžhavější vůně, které váš domov promění v útulný ráj. Originální cena 690 Kč teď klesla jen pro vás!

🌸 Zanechte nezapomenutelný dojem s našimi novými vůněmi od Bath & Body Works! Představujeme CALYPSO CLEMENTINE, PINK SUEDE, BALLET NIGHTS a SATIN SLIPPERS - čtyři úžasné vůně, které obohatí vaši každodenní péči o tělo. Každá z nich přináší neodolatelnou směs exotiky, romantiky a elegance.


Sbohem zimo! 👋

Sbohem zimo! 👋

Rádi bychom vás informovali o novinkách na našem e-shopu! Po náročném předvánočním období jsme si v lednu dopřáli odpočinek a vzácný čas jsme věnovali rodině a dětem. Nyní jsme plně nabití energií a připraveni vám nabízet novinky Bath & Body Works a samozřejmě i slevové akce!


🌞 Nová Letní Kolekce od Bath & Body Works – Oslnivé Vůně

🌞 Nová Letní Kolekce od Bath & Body Works – Oslnivé Vůně

Zdravíme všechny milovníky neodolatelných vůní značky Bath & Body Works! Před časem jsme do našeho obchodu přivítali nejnovější řadu letních vůní, které vám dodají pocit svěžesti a dovolí vám uniknout do světa vůní, který vás okouzlí. Představujeme vám čtyři úchvatné vůně, které vás provedou nekonečnými letními zážitky.