Krásný sluneční den!

Doufáme, že si užíváte léto se vším, co k tomu patří :)

V rychlosti vám představíme novinky, které nyní najdete na našem eshopu. Hned na začátek bychom rádi chtěli podotknout, že tímto nekončíme a brzy se vám ozveme s dalšími novinkami!

Takže nově jsou na našem eshopu v prodeji produkty oblíbené značky Goose Creek, která je v USA o něco málo levnější, nicméně velikou konkurencí Bath & Body Works co se týče oblíbenosti a preferencí američanů. Že je levnější však ještě neznamená, že ztrácí na kvalitě! Produkty značky Goose Creek jsou tedy výborná alternativa Bath & Body Works a my jsme rádi, že jsme mohli naši nabídku rozšířit opět o spoustu dalších produktů a vůní, ze kterých můžete vybírat.

Pěnová mýdla Goose Creek najdete zde.
Tělová mléka Goose Creeck najdete zde.
Krémy na ruce Goose Creek najdete zde, jejich objem je 100ml, v porovnání s krémy na ruce Bath & Body Works, které mají 29 ml jsou tedy větší.
Vonné vosky Goose Creek najdete zde, krásné aromalampy na vosky zde.
Goose Creek velké, (680g) svíčky zde. Malé (450g) svíčky zde. Velké (680g) svíčky z art kolekce s kovovým víčkem zde. A klasické 3-knotové (411g) svíčky zde

To by byly novinky Goose Creek.

Novinky Bath & Body Works jsou víceméně pravidelné, závislé na aktuální sezóně. Bohužel se nám opozdí nějaké dodávky letních novinek z USA, situaci aktivně řešíme s naším dodavatelem. Pravděpodobně je budeme naskladňovat později, což je nám velmi líto, protože víme, že jste se mnozí z vás na letní vůně hodně těšili. Řeč je konkrétně o kolekci MIDSUMMER DREAM, SUNKISSED, apod. 

Pro milovníky bytových vůní Wallflowers máme novinky v podobě nových držáků do zásuvky, jsou opravdu krásné a najdete je na této stránce.

A jako poslední novinku bychom vám s hrdostí chtěli představit VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Ten jsme nějakou dobu ladili k dokonalosti, program je poděkování všem našim věrným zákazníkům, chtěli jsme vám poděkovat slevami, které nyní můžete využívat automaticky po přihlášení do vašeho účtu a k tomu navíc i sbírat věrnostní body. Více o věrnostním programu, stupně a pravidla si přečtěte na této stránce

Tímto se s vámi prozatím loučíme a brzy se opět ozveme. Přejeme vám krásné a pohodové léto!

WONET.