Powered by Smartsupp

O nás: Kdo jsme

O WONET

V listopadu 2019 začala naše společnost WONET prodávat produkty renomované značky Bath & Body Works. Po několika měsících jsme si uvědomili potenciál rozšíření na větší trh a rozhodli jsme se rozšířit naši činnost do Německa, Rakouska, Maďarska, Slovinska, Slovenska a dalších zemí EU, v závislosti na poptávce z každé konkrétní oblasti. 

Pro další posílení naší přítomnosti na trhu jsme rozšířili sortiment o další značky, jako jsou WoodWick, Yankee Candle, Goose Creek a Millefiori Milano. Tyto značky jsou známé pro své exkluzivní svíčky a bytové vůně. V červnu 2022 jsme udělali významný krok vpřed otevřením kamenného obchodu. Nachází se v Českém Těšíně a nabízí všechny výše zmíněné značky, stejně jako produkty od Mixit, Big Boy, ManuTea, sezónní dekorace a dárkové předměty. 

Ve WONET jsme hrdí na to, že přinášíme našim zákazníkům produkty vysoce kvalitních značek. Ať už hledáte charakteristické vůně, luxusní svíčky nebo unikátní dárkové možnosti, náš obchod je ideálním cílem pro všechny vaše potřeby související s Bath & Body Works a dalšími značkami. Snažíme se nabídnout příjemný zážitek z nakupování, abychom zajistili, že naši zákazníci najdou své oblíbené produkty a objeví nové, které osloví jejich smysly. 

Sledujte naše nejnovější nabídky a akce, protože nadále rozšiřujeme sortiment a přizpůsobujeme se rostoucím požadavkům našich cenných zákazníků. Děkujeme vám, že jste si vybrali WONET jako svého důvěryhodného poskytovatele předních značek v oblasti krásy, vůní a dárkových předmětů.

 

O NÁS

Mé jméno je Monika a moji nejbližší přátelé mi již dlouho říkají Monet. Tato přezdívka se stala základem názvu naší společnosti - WONET. Mým prvním setkáním se značkou Bath & Body Works bylo, když jsem žila a pracovala v Abu Dhabi jako letuška pro leteckou společnost Etihad Airways. Okamžitě jsem se zamilovala do produktů této značky a věděla jsem, že bych je chtěla nabízet i v České republice. Několik let poté vznikl eshop BBWorksCZ, který se později přejmenoval na WONET :)