O nás

O WONET

Naše společnost WONET začala prodávat produkty značky Bath & Body Works v listopadu roku 2019, a to prostřednictvím online obchodu s názvem BBWorksCZ.

Po několika měsících jsme chtěli využít většího trhu, a tak jsme se rozhodli rozšířit naši působnost do Německa, Rakouska, Maďarska, Slovinska a na Slovensko, a do zbylých zemí EU. Vždy podle toho, z jaké země přišla poptávka :) 

Za účelem otevření kamenného obchodu v červnu 2022 jsme rozšířili sortiment o značky WoodWick, Yankee Candle, Goose Creek a Millefiori Milano, které jsou v České republice známé pro své svíčky a bytové vůně. V současné době máme prodejnu v pasáži hypermarketu Tesco v Českém Těšíně, ve které prodáváme všechny výše zmiňované značky, dále také produkty značky Mixit, Big Boy, ManuTea, sezónní dekorace a dárkové předměty.

 

O NÁS

Jmenuji se Monika a nejbližší přátelé mi už dlouho říkají Monet, takto také vznikl název společnosti WONET. Se značkou Bath & Body Works jsem se poprvé setkala, když jsem bydlela a pracovala v Abu Dhabi jako letuška pro leteckou společnost Etihad Airways. Naprosto jsem produktům této značky podlehla a už tenkrát jsem věděla, že bych je chtěla nabízet u nás v České republice. O pár let později vznikl eshop BBWorksCZ, později WONET. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na ekonomii a podnikání, takže vlastně pracuji v oboru... nicméně miluji letectví, letadla, letiště, létání a vše kolem.

S manželem se staráme o náš internetový obchod, kamennou prodejnu a v neposlední řadě také o naše zákazníky. Mimo naše podnikání v obchodu máme spolu 4 malé děti, dva kluky a páreček dvojčat holka/kluk. Bydlíme u lesa, dostatečně daleko od lidí, protože naše velká rodina umí být pořádně hlučná. A do práce si chodíme odpočinout! :)

 

NAŠE PRODEJNA 

Naše prodejna se nachází v pasáži hypermarketu Tesco v Českém Těšíně. Prodejnu jsme otevřeli 1. června 2022 a postupem času jsme nabídku upravovali převážně na základě poptávky našich zákazníků. Takže kromě svíček a bytových vůní nejznámějších značek jako WoodWick, Yankee Candle, Bath & Body Works, Millefiori Milano a dalších, máme u nás na prodejně spoustu doplňků a dekorací, zákazníci u nás často nakupují produkty značek Mixit, Big Boy a čaje ManuTea. Níže se můžete podívat, jak to u nás vypadá a samozřejmě, pokud jste z okolí, nebo budete mít cestu kolem, neváhejte se k nám zastavit! ;)

Adresa: WONET (Tesco), Jablunkovská 2041, 737 01 Český Těšín. 

Otevírací doba: pracovní dny od 10 do 19 hodin, víkendy od 10 do 17 hodin.