Odstoupení od smlouvy

Odstoupení bez udání důvodu (vrácení zboží)

Nevybrali jste si správně? S námi se výběru produktů námi nabízených značek bát nemusíte. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 14 dnů od převzetí zboží.

Kdy můžu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?

U nás můžete vrátit každé zboží, které jste si u nás zakoupili a které nevyhovuje Vašim požadavkům.

Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží, např. pokud používáte svíčku i potom, co jste ji už jednou zkusili.

Jak mám postupovat při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu?

Ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu obchod@wonet.cz nebo na tel. čísle +420725030405.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, zašlete na adresu WONET (Tesco), Jablunkovská 2041, 737 01 Český Těšín.

Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžeme v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátíte. Náleží Vám i náhrada nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně odstoupení bez udání důvodu Vám rádi zodpovíme, pokud nás kontaktujete na e-mailu obchod@wonet.cz nebo na tel. čísle +420725030405.