Sprchové gely, tělová mléka, krémy na tělo, tělové vůně... chápeme, že péče o tělo je rozmanitá a mnohdy se ve všech těch produktech člověk nevyzná. 

Sprchové gely Bath & Body Works vás zaručeně dostanou do čistící nálady. Od květinových vůní, k čerstvým, citrusovým až po teplé vůně, každá si najde svou nejoblíbenější vůni... nebo několik! 

Dále dodejte své pokožce vlhkost  hydrataci buď tělovým krémem, anebo tělovým mlékem, záleží, co vám více vyhovuje. Jaký je v nich rozdíl? Krémová mléka Bath & Body Works jsou naplněna báječně nadýchaným bambuckým máslem a hydratačním vitamínem E, aby vaši pokožku udržely neuvěřitelně jemnou, hebkou a vyživenou. Tělové krémy Bath & Body Works jsou také velmi hydratující, avšak se svěží směsí zářivého kokosového oleje, zvlčujícího bambuckého másla a bohatého kakaového másla. K tomu vám dodají pocit hladké a svěží pokožky, aniž by ji zanechali mastnou. 

A to nejlepší na konec, je čas si dopřát střik své oblíbené vůně na tělo, která dokončí zkrášlovací a vonící proces a navodí vám dobrou náladu po celý den.