Powered by Smartsupp

Zásady vrácení zboží - WONET

Chápeme, že vůně Bath & Body Works nemusí vždy odpovídat vašim očekáváním, proto pro vás chceme vrácení zboží udělat co nejjednodušší. Pokud chcete vrátit produkt(y), postupujte prosím podle následujících kroků:

  1. Informujte nás: Prvním krokem procesu vrácení zboží je informovat nás o vašem záměru. Můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese obchod@wonet.cz nebo telefonicky na čísle +420 725 030 405. Prosíme o poskytnutí informací o vaší objednávce a důvodu vrácení.

  2. Zařídíme vyzvednutí kurýrem: Jakmile obdržíme vaši žádost o vrácení, domluvíme se na vyzvednutí kurýrem GLS přímo na vaší adrese. Cena za tuto službu závisí na vaší zemi, ale bude podobná jako cena dopravy, kterou jste zaplatili při doručení vaší objednávky. Pro ČR je cena vyzvednutí 79 Kč.

  3. Zabalte produkty: Vše, co musíte udělat, je bezpečně zabalit Bath & Body Works produkty do krabice a předat je kurýrovi. Kurýr bude mít připraven štítek pro vrácení na naši adresu.

  4. Pohodlné vyzvednutí: Kurýr GLS vás předem kontaktuje, aby domluvil den a čas vyzvednutí, který vám bude vyhovovat.

  5. Obdržení částky za vrácené produkty: Po obdržení zboží zpět na naši adresu provedeme vrácení peněz bez prodlení, obvykle do 2 pracovních dnů. Vezměte prosím na vědomí, že vrácená částka zahrnuje hodnotu zboží, která je ponížená o náklady na vrácení zboží.

Podmínky vrácení:

  • Výrobky musí být nepoužité, nepoškozené a v původním obalu.
  • Vrácení zboží musí být iniciováno do 14 dnů od data doručení.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich podmínek vrácení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli.

Děkujeme, že nakupujete u nás!